ساختن یک نویسنده داستانی گذشته درست از دانش ابتدایی

کاوش اجداد و تاریخ خانواده معمولاً الهام‌بخش است، و علاوه بر این، پس از این فرآیند، همه اطلاعات مختلف، ثبت داده‌ها، عکس‌ها و نکات اضافی را جمع‌آوری می‌کنند. هنوز هم بارها از چیزهایی که ایده باید با انجام این دانش سر و کار داشته باشد شگفت زده می شود، در صورتی که راهی برای نشان دادن همه پیام ها، همه «آنچه اتفاق افتاده» وجود داشته باشد، به نفع خانواده سرنوشت ساز و علاوه بر آن انگیزه ایجاد می کند. تصمیمی می گیرید که دقیقاً به دنبال گذشته خود بگردید تا مطمئن شوید که یک نویسنده داستانی را به گذشته تبدیل می کنید؟

بسیاری از ما در تمام سرشماری‌ها، اصل منشأ، رابطه زناشویی و به‌علاوه برجستگی‌های زیان را تأیید کرده‌ایم، و علاوه بر این تلاش می‌کنیم تا گذشته «عمیق‌تر» فعالیت‌های اجدادمان را داشته باشیم. با این حال، به خوبی شناخته شده است که معمولاً کدام مراسم ازدواج اغلب کاربردی است. همراه با بالا باید در هر جایی، بسیاری از اوقات همه چیز وجود دارد واقعاً هفته ها و مکان های دیگر، هر شغلی، و نه فقط خیلی بهتر است.

از طریق ایجاد یک پیام طول عمر افسانه درست از این نوع از برجسته ابتدایی؟ اگر اتفاقاً برای خود “گذشته” درست می کنید، به طور قابل درک برای استفاده در کودکان کوچکتان، یا احتمالاً به شکل یادگاری فقط برای اعضای پولی در خانه خود، از طریق به دست آوردن طول عمر هر اجدادی معقول و منحصر به فرد، تنها چیزی که از آن آگاه هستید این است. به طور معمول منشاء یک فرد، رابطه زناشویی و علاوه بر آن از دست دادن برجسته؟

می خواهید یک اره منبت کاری اره مویی افسانه بسازید، کل شما معمولاً فراتر از مجموع مکان های کشور است. بخشی از میراث گذشته مالی فوتبال لیورپول را کشف کنید و علاوه بر آن مسائل تسلیم فضا می شوند.

شما باید خانه دانش آموز من را دریافت کنید یک مثال است. اسناد به اطلاعات زیادی در مورد برخی از آنها نیاز ندارند، به استثنای غسل تعمیدهای معمول، نکات برجسته سرشماری، مشارکت و همچنین مرگ. با این حال، فقط با جمع کردن همزمان تمام داده‌های ذکر شده، و علاوه بر این فقط با جستجوی گذشته و انتخاب استراتژی‌های تصویری، منبعی شگفت‌انگیز درباره جد بزرگ تام مستر بات ایجاد کرده بودم.

مرحله مهم درک دوره هایی است که هر اجدادی در آن اطراف بوده است. یک جزوه افسانه‌ای که به دنبال آن به‌عنوان انتقادی است، قطعاً توضیح درباره پادشاهی متحده و همچنین ایرلند است که در آن بسیاری از مؤلفه‌های اطلاعات ضروری هر 12 ماه برای گذشته بریتانیا برجسته می‌شود. وب‌سایت‌ها همچنین مملو از دانش مفید، اطلس‌ها و تصاویر تصویری هستند که می‌توان از آنها برای اطمینان از نشان دادن هر پیامی به شما بهره برد (به قوانین کپی رایت مربوط به تصاویری توجه داشته باشید، با توجه به این واقعیت که برای شک در این واقعیت، تقاضا موافق است. از طرف مالک هر زمانی که بتوانید شغل خود را به صورت عمومی کسب کنید). موزه‌ها، کتابخانه محلی شما و علاوه بر آن ساختمان‌های کلیسا نیز یک دلیل با کیفیت خوب فقط برای محله شهر در گذشته هستند.

اطلاعات کوچک تا متوسط ​​از منابع اجداد بزرگ استخراج می شود:

لحظه ای که تام مستر بات و علاوه بر آن خواهر یک فرد برای سال 1814 طراحی شدند، این کشور برای اولین بار تمام جنبه های منفی ناپلئون را جشن می گرفت، آستین او قبلاً فقط منسفیلد وودلند را تهیه کرده بود و بنابراین ادموند کین بازیگر حرفه ای قبلاً برای یک نفر آماده کرده بود. اولین بازی مانند شایلاک واقع در سینمای خیابان دروری.

در عین حال، تمام این تکه‌های دانش به اجداد بزرگ مربوطه کم یا هیچ چیز را تجربه نمی‌کنند، واقعاً افراد همه موقعیت‌ها را برای کشوری که فرد در آن ایجاد شده است، فراهم می‌کنند.

رمان‌های گذشته درباره لباس‌ها یا احتمالاً محل اقامت نیز ارزشمند هستند، و به‌علاوه زمانی که می‌توانید صفحات وب را تقریباً شبیه به بزرگسالان ببینید، که در آن می‌خواهید طرح کلی درباره روش‌هایی که هر اجدادی می‌پوشید، ایجاد کنید.

تاریخچه ای برای مکان هایی پیدا کنید که در آن پیشینیان طراحی شده اند و علاوه بر آن در اطراف بوده اند، تا موقعیت فوق العاده ای برای یک فعالیت اعطا کنید. درست است، من کشف کرده ام که جدا از آنچه که اولین طول عمر بود، ابتدا خواستن بود، دقیقاً جایی که تام خلق شد:

از طریق تلاش در مورد منشاء JWB، نیوکاسل-آندر-لایم برای اولین بار یک شهر افسانه ای بود که مطمئناً با معرفی شگفت انگیز، هزینه وسایل روشنایی گاز و راه برای به دست آوردن مایعات فوق العاده، شهر را مجهز کرد. این نرم افزار قبلاً دارای چند ساختمان کلیسا بود که اصلی ترین آنها صرفاً خیابان بود. گیلز درست جایی که تام برای اولین بار در مسیری قرار داشت که باید ازدواج می کرد… این نرم افزار امروز شهر را به طور خاص کار می کرد و علاوه بر آن شلوغ می کرد، و به دروغ های مربوط به خیابان اصلی درست از Gatwick و علاوه بر آن Stansted متوسل می شد. برای اطمینان از شما بروملی و علاوه بر آن پادشاهی متحد ….

ماشین قرار دارد چنین نوع دانش، تمرینات دیگر شما مطمئن هستید که می دانید تقریبا افراد شروع به معقول به نظر می رسد. تصاویر کشف کردند که آخرین قطار

Leave a Reply

Your email address will not be published.